پارچه ترمه برای روتختی آبی

مراکز فروش پارچه ترمه برای روتختی

ترمه پارچه مورد علاقه ایرانی است تولید این پارچه در کشور از گذشته تا امروز به طور تخصصی انجام می شود.بهترین نوع ترمه در کشور با بهترین مواد اولیه تولید می شود.روتختی وسیله است که علاوه بر استفاده به عنوان یک ابزار گرم کننده زینت بخش اتاق خواب است.

روتختی ترمه نوعی از روتختی است که زیبایی بخشی آن به دلیل ریشه دار بودن این نوع پارچه در فرهنگ و سنت گذشته دوچندان خواهد بود.ما پارچه ترمه روتختی را با قیمت مناسب در اختیار مشتریان قرار می دهیم.

مراکز فروش پارچه ترمه برای روتختی

انواع پارچه ترمه روتختی طرح شاهکار

انواع پارچه ترمه روتختی طرح شاهکار شهر یزد از دیرباز به شهر ترمه شهرت داشته است و پارچه های ترمه به صورت سنتی و با دست در این شهر بافته می شده است.امروزه با صنعتی شدن و پیشرفت ابزار و وسایل تقریبا این کار نیمه ماشینی انجام می گیرد.

برندهای معروفی از ترمه در این شهر وجود دارند که از گذشته تا به امروز طرفداران بسیاری داشته اند.یکی از تولیدکنندگان معروف ترمه در شهر یزد ترمه حسینی می باشد.

ترمه حسینی در تولید روتختی نیز فعالیت دارد و نقش و طرح های متنوعی از روتختی ترمه را تولید می کند.یکی از طرح های معروف روتختی تولیدی این برند طرح شاهکار است که ویژگی های خاص و منحصر به فردی دارد.

روتختی طرح شاهکار از پارچه ترمه با طرح شاهکار دوخته می شود در این طرح یک ترنج بزرگ دارای هشت برگ در میانه قرار دارد این ترنج با گل های بهاری تزئین شده و چهار سرو خمیده یا بته جقه بر روی همدیگر سوار است.طرح شاهکار دو حاشیه دارد یک حاشیه بزرگ و حاشیه دیگر کوچک است.حاشیه کوچکتر زمینه را از حاشیه بزرگ جدا کرده و به طور کلی طرح شاهکار طرحی با حاشیه خلوت است.

درگذشته بیشتر ترمه ها به رنگ عنابی بوده اما امروزه به دلایلی همچون تنوع پسندی مخاطبان ترمه های تولید شده دارای تنوع رنگ هستند.ارزش ترمه تولید شده به تنوع رنگ و کیفیت نخ آن بستگی دارد.

بازار خرید پارچه ترمه سنتی یزد

بازار خرید پارچه ترمه سنتی یزد امروزه با پیشرفت تکنولوژی و ارتباطات تقریبا مرز بازارهای محلی شکسته شده و به راحتی با ابزار های خرید و فروش جدید و آنلاین می توان به سوغات و صنایع دستی شهر ها دسترسی داشت.

پارچه ترمه سنتی از سوغات اصیل شهر یزد است که تا چند سال پیش اگر شخصی قصد خرید پارچه ترمه را داشت ناگزیر می بایست به آن شهر سفر می کرد.ما با تکیه بر اعتماد مشتریان و درک نیاز بازار امکان آن را فراهم کرده ایم که ترمه اصیل شهر یزد باکیفیت بدست مشتریان برسانیم.عرضه مستقیم پارچه ترمه سنتی یزد و در دسترس قرار دادن آن برای مشتری باعث می شود واسطه گران اضافی حذف شوند و ترمه باکیفیت با قیمت مناسب بدست مشتریان برسد.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *