پارچه ترمه ابریشم

مرکز خرید پارچه ترمه ابریشم یزد

یکی از تولیدات نساجی استان یزد که قدمتی چند صد ساله و بلکه بیشتر دارد پارچه ترمه می باشد. این پارچه دارای نقوش سنتی بسیار زیبا بوده که می تواند برای تولید انواع روبالشی، رو تختی، پرده و غیره مورد استفاده قرار گیرد. مرکز خرید پارچه ترمه ابریشم یزد اقدام به عرضه انواع مختلف این پارچه بسیار زیبا در بازار نموده است تا نیاز تولید کنندگان انواع منسوجات مختلف کاربردی و زینتی در خانه را تامین کند.

مرکز خرید پارچه ترمه ابریشم یزد

انواع پارچه ترمه ابریشم یزد

انواع پارچه ترمه ابریشم یزد

ترمه ابریشم از انواع پارچه های ابریشمی بسیار زیبا می باشد که محصولات تولید شده از آن زیبایی خاصی به دکوراسیون اتاق خواب و پذیرایی می بخشد. این محصول از تراکم الیاف بسیار بالایی برخوردار است و به همین جهت استحکام کششی زیادی دارد.

ترمه ابریشم از سوغات های معروف یزد به شمار می ‌رود و در دو نوع ابریشم مصنوعی و ابریشم طبیعی در بازار وجود دارد. نوع ابریشم طبیعی این محصول از قیمت بسیار بیشتری برخوردار بوده و بافت آن بسیار نرم و لطیف می باشد.

ترمه ابریشم مصنوعی از قیمت پایین تری برخوردار است و به همین دلیل تولید آنها نسبت به نوع طبیعی این محصول بیشتر است و تولیدات دوخته شده از این نوع پارچه سهم بیشتری از بازار را به خود اختصاص داده اند.

تنوع رنگی زیاد از مشخصات ‌انواع پارچه ترمه می باشد و در عین حال ثبات رنگ از ویژگی های اختصاصی این نوع پارچه به شمار می رود. کیفیت بالای پارچه ترمه باعث شده است که صادرات آن به ویژه به ترکیه در سال ‌های اخیر افزایش چشمگیری روبرو شده باشد زیرا طرح های سنتی موجود بر روی این پارچه با فرهنگ مردم ترکیه همخوانی زیادی دارد.

نوع دیگری از پارچه ترمه نیز وجود دارد که در بافت آن ترکیبی از الیاف پلی استر و ابریشم خالص وجود دارد و این پارچه های ترمه می ‌توانند در راضی نگه داشتن مشتری های مشکل پسند نقش داشته باشند. در ضمن قیمت انواع مختلف این پارچه به نوع الیاف، تراکم، نقش،تعداد رنگ های به کار رفته در بافت این پارچه و برند این محصول بستگی دارد.

فروشنده پارچه ترمه زربافت

فروشنده پارچه ترمه زربافت

گاهی در بافت پارچه ترمه از نخ های طلایی خاصی برای زینت دادن به آن استفاده می شود این محصول که به پارچه ترمه زربافت مشهور است از زیبایی خاصی برخوردار است. فروشنده پارچه ترمه زربافت این محصول را با قیمت بسیار مناسب و کیفیت عالی به بازار ارائه کرده است و خریداران می توانند جهت تنوع بخشی به انواع پارچه ترمه آن را خریداری نمایند و به مشتریان خود عرضه کنند. همچنین خریداران می توانند این محصول صادراتی را در زمان کوتاهی پس از سفارش در آدرس مورد نظر خود دریافت کنند.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *