مرکز خرید پارچه ترمه رومیزی اصل

ترمه از جمله پارچه های مخصوص شهر یزد و هنر دست اصیل یزدی ها می باشد. ترمه را در دو نوع دستی و ماشینی تولید می کنند که اگر از جنس اصل باشد متریال و مواد به کار رفته در هر دو یکسان است و تنها تفاوت آن با نحوه بافت پارچه می باشد که با دست بافته شده باشد یا با دستگاه. ما به عنوان یک مرکز خرید پارچه ترمه رومیزی اصل انواع پارچه های ترمه رومیزی را به صورت غیرحضوری نیز در معرض فروش قرار داده ایم.

مرکز خرید پارچه ترمه رومیزی اصل

معرفی انواع مدل پارچه ترمه رومیزی

معرفی انواع مدل پارچه ترمه رومیزی پارچه اصل ترمه از جنس ابریشم خالص می‌باشد. به طور کلی تنها نخ به کار رفته در بافت پارچه ترمه اصل از جنس ابریشم خالص است. اما گاهی اوقات در برخی از بافت ها از پشم درجه یک گوسفند نیز استفاده می کنند. در هر صورت مواد به کار رفته در ترمه بسیار با کیفیت و مرغوب می باشند. به همین دلیل بافت ترمه خاصیت منحصر به فردی دارد و دارای بافت بسیار لطیف و نرمی نیز است.

همچنین رنگ های به کار رفته در پارچه ترمه از نوع کاملا طبیعی می‌باشند. جدیدا در برخی از پارچه های ترمه از برخی رنگ های با کیفیت بالا نیز استفاده می‌کنند که موجب تنوع بیشتر پارچه های با کیفیت ترمه شده است.

ترمه در بسیاری از موارد مصرفی کاربردهای فراوانی دارد. به عنوان مثال برای بسیاری از کیف و کفش ها از پارچه ترمه استفاده می شود. کاربرد دیگر پارچه ترمه برای استفاده از رومیزی است. نقوش زیبا و طرح ها و رنگ های ترمه موجب زیبایی چشم نوازی برای منزل شما خواهد بود.

برای خرید ترمه رومیزی حتما نسبت به اصل بودن آن اطمینان کامل حاصل نمایید. ترمه اصل جنسی بسیار لطیف و بافتی یکدست و یکنواخت دارد. اگر پارچه از زبری و یا یک دست نبودن بافت برخوردار بود نسبت به اصل بودن آن شک کنید و در مورد خرید خود تحقیق بیشتری به عمل آورید.

قیمت پارچه ترمه رومیزی اصل

قیمت پارچه ترمه رومیزی اصل نرخ پارچه ترمه به فاکتور هایی از قبیل دستبافت بودن و یا ماشین بافت بودن پارچه ترمه بستگی دارد. علاوه بر آن کیفیت نخ اولیه که در بافت پارچه ترمه به کار می‌رود نیز در قیمت‌گذاری آن بی تاثیر نیست. اگر در تولید پارچه ترمه از ابریشم خالص استفاده شود قطعا قیمت آن بیشتر خواهد بود. اما اگر در بافت آن از ترکیبی از ابریشم و پشم گوسفند استفاده شود می‌توان قیمت کمتری روی آن گذاشت.

قیمت پارچه ترمه در خاستگاه آن یعنی شهر یزد قطعا نسبت به شهرهای دیگر کمتر است. چرا که وقتی ترمه دست به دست می‌شود و واسطه ها در خرید و فروش آن دخیل می شوند قیمت آن نیز طبیعتا بالاتر می رود. ما اقدام به فروش پارچه ترمه به صورت مستقیم با قیمتی مناسب و کیفیتی عالی نموده‌ایم. شما می توانید با اطمینان خاطر بسیار بالا نسبت به قیمت و کیفیت محصولات ارائه شده توسط ما نسبت به خرید خود به صورت غیر حضوری اقدام کنید.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *