پارچه ترمه پلی استر فیروزه ای

مرکز خرید پارچه ترمه پلی استر

پارچه ترمه پلی استر یک الیاف مقاوم و بدون چین و چروک است که در سال 1941 تولید شده است. اگرچه پلیمرها در طبیعت وجود دارند، اما در این دهه بود که ساخته شد و در تولید محصولات استفاده شد. این پرکاربردترین الیاف مصنوعی است و اغلب با الیاف دیگر مخلوط می شود تا لمس نرم شود و پارچه سریعتر خشک شود. این مجموعه مرکز خرید پارچه ترمه پلی استر است و این محصول را با بهترین شرایط عرضه می کند.

مرکز خرید پارچه ترمه پلی استر

مشخصات پارچه ترمه پلی استر

مشخصات پارچه ترمه پلی استر ترمه پلی استر متری از مواد شیمیایی مشتق شده از نفت یا گاز طبیعی ساخته شده و برای فرآیند خنک سازی خود به مقدار زیادی آب نیاز دارد. پلی استرها دارای زنجیره های هیدروکربن هستند که دارای پیوندهای استری هستند، از این رو نام آنها گرفته شده است. ساختار موجود در شکل را پلی اتیلن ترفتالات) یا به اختصار PET می نامند.

پلی استر دارای خصوصیات فیزیکی زیر است که آن را برای استفاده های مختلف مناسب می کند:

  • گرما را بهتر از CO و پارچه حفظ می کند
  • مقاوم در برابر اسید، قلیایی و سفید کننده
  • مقاوم در برابر لک
  • درخشش زیادی دارد
  • می تواند برای استفاده نهایی سازگار شود (منسوجات، برای خانه …)

نوعی رزین پلاستیکی است که از طریق یک سری فرایندهای شیمیایی از روغن بدست می آید. اگرچه انواع احتمالی پلی استر وجود دارد، اما بهترین شناخته شده ترموپلاستیک به نام PET است (به طور مصنوعی با اتیلن گلیکول و دی متیل ترفتالات تشکیل می شود).

در نتیجه پلیمریزاسیون آن، الیافی بدست می آید که بعداً در لباس استفاده می شود. علیرغم اینکه کمتر از یک قرن پیش به این صنعت معرفی شده است، امروزه یکی از پرمصرف ترین ها به ویژه در لباس های فنی است.

فروشنده پارچه ترمه پلی استر متری

فروشنده پارچه ترمه پلی استر متری ما بهترین فروشنده پارچه ترمه پلی استر متری هستیم. در دنیای سفارشی سازی و بازرگانی لباس ورزشی، از بسیاری از مواد اولیه مختلف به عنوان پایه محصولات استفاده می شود.
در میان آنها، پلی استر یکی از مواردی است که بیشترین بارز شدن را نشان می دهد و در واقع در سال های اخیر از نظر کاربرد یکی از گسترده ترین است، زیرا به لطف خواص آن برای بسیاری از اهداف ایده آل است.

خاصیت انعطاف پذیری خوبی دارد، در برابر سایش، تغییر رنگ، اشعه UVA، دمای بالا و باکتری و کپک مقاوم است. استفاده از رنگهای شیمیایی و استفاده از سایر محصولات را به خوبی حفظ می کند.

این به خوبی با انواع دیگر پارچه ها ترکیب می شود تا به نتیجه ای برسد که با هدف برای هر موقعیت سازگار باشد (نوع بافت، فشرده سازی، محافظت در برابر آب و هوا و غیره) و انواع مختلفی از محصول اصلی آن حاصل می شود. این فقط امکانات مختلفی را ارائه می دهد.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *