مرکز عرضه پارچه ترمه اصل

مرکز عرضه پارچه ترمه اصل این کالا را در مدل های بسیار متنوع به فروش می رساند. قابل ذکر است که آنان در عرض مناسب و گرماژ خیلی خوبی ارائه می گردند. در کنار این، پارچه ترمه ساده و طرح دار را مشتریان می توانند در رنگ بندی‌ های مختلف به دست آورند. البته خریدار قادر بوده تا سفارش عمده را هم ارائه کند که این کار سبب می شود تا قیمت های مناسب تر اعلام شوند.مرکز عرضه پارچه ترمه اصل

تشخیص پارچه ترمه اصل از تقلبی

تشخیص پارچه ترمه اصل از تقلبی یکی از نگرانی هایی که بسیاری از خریداران دارند، وجود ترمه های تقلبی در بازار می باشد که کار تفکیک آنها با نمونه اصل بسیار مشکل است. برای همین ما راه هایی را جهت تشخیص دادن برای شما‌ در اینجا بیان کرده که امیدوارم در هنگام تهیه به شما کمک کند. به این مسائل دقت نمایید:

  • ترمه هایی که به اصل معروف هستند، همه دستباف می باشند. در ساخت شان‌ هم از نرخ های ابریشمی خالص کار می گیرند. آنان نرم ، با دوام‌ و انعطاف پذیری خوبی دارند.
  • باید بگوییم که در هنگام خرید باید به تراکم پارچه دقت کنید. بافت های ظریف و در هم‌ تنیده نشان دهنده تراکم بالا و اصل بودن می باشد.
  • راه دیگر، سوزاندن نخ ترمه است. اگر به آهستگی سوخت می توانید اطمینان حاصل کنید که محصول از نخ ابریشم تولید شده، در غیر این صورت، کالا تقلبی می باشد.
  • وزن محصول اصل نیز سبک تر می باشد.
  • از رنگ های طبیعی در بافت آنها کار می گیرند. برای هم رنگرزی خوبی داشته و در اثر شستشو به زودی فام خود را از دست نمی دهند.

فروشگاه انواع پارچه ترمه ساده

فروشگاه انواع پارچه ترمه ساده پارچه ترمه اصل ساده و طرح دار می توانید در انواع مختلف از فروشگاه برتر به دست آورید. باید توضیح دهیم که چنین محصولاتی اشکال گوناگونی دارند. برای مثلا به صورت دوخته شده و مربعی، لوزی مانند، مستطیلی و گرد ارائه می شوند. همینطور به گونه‌ پارچه هایی با عرض بالا و گرماژ خوب عرضه می گردند.

این راه باید توضیح دهیم که فروشنده در رنگ بندی‌ های بسیار بالا مثل تیره و روشن، آنها را به فروش می رساند. به دلیل نخ های خاصی که در کالا به کار می رود، اندکی براق می باشد و چنانچه نوع محصول ابریشمی است، طبعاً وزن کمتر و ظرافت زیادتری را در آن مشاهده می کنید.

در کل، این فروشنده بهترین نمونه از کالاها را که برترین‌ تولیدی ها بافته اند، عرضه می نماید. چنانچه می خواهید آنها را عمده بخرید، می شود با بخش فروش از راه های ارتباطی متعدد زیر تماس برقرار کنید. کارشناسان همین مجموعه شما را در این زمینه راهنمایی خواهند کرد.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *