پارچه ترمه فیروزه ای

مرکز فروش پارچه ترمه ارزان

ترمه یک پارچه بسیار زیبا، خوش نقش و طرح ایرانی است که قدمت بسیار زیادی در کشور ما دارد. تاریخ بافت این پارچه نفیس و با ارزش به دوره صفویان باز می گردد. رنگ های متنوع و طرح های بسیار زیبا و ظریفی که روی این پارچه ها وجود دارد، ارزش آن ها را چند برابر می کند. از ترمه استفاده های گوناگونی می شود که در ادامه به بیان آنها می پردازیم. پارچه ترمه ارزان را از مرکز پخش و فروش پارچه در کشور تهیه کنید.

مرکز فروش پارچه ترمه ارزان

نحوه تولید پارچه ترمه اصل

نحوه تولید پارچه ترمه اصل ترمه یک نوع پارچه بسیار لطیف است که ارزشش برای هیچ کسی پوشیده نیست. الیافی که در بافتن تار و پود این پارچه استفاده می شود، همه از نوع طبیعی هستند و از پشم و یا ابریشم تهیه می شوند. در گذشته این پارچه ها فقط خاص طبقه اشراف بودند و از آن ها برای دوخت لباس های شاهزادگان استفاده می شد.

نحوه تولید پارچه ترمه مانند هر پارچه دیگری، با بافتن نخ ها به صورت تار  و پود است. البته در اکثر موارد این پارچه را به صورت دستی می بافند و به همین دلیل است که ارزش زیادی دارد. تراکم و استحکام بافت آن نیز از سایر پارچه ها بیشتر است و دوام زیاد تری دارد.

پارچه ترمه اصل و درجه یک، برای تولید کردن صنایع دستی بسیار با ارزشی مانند ملیله دوزی مورد استفاده قرار می گیرد. همچنین از آن به عنوان رومیزی، رو مبلی و یا رو بالشتی هم استفاده می گردد.

وجود این پارچه زیبا در خانه شما، نشان دهنده ذوق و سلیقه شماست. پس پیشنهاد می شود برای زیباتر کردن محیط زندگی خود حتما از ترمه های زیبا استفاده کنید.

خرید عمده پارچه ترمه ارزان

خرید عمده پارچه ترمه ارزان پارچه ترمه جزو صنایع دستی مردم کشور ماست و به همین دلیل نیز ارزش و بهای زیادی دارد. نقش هایی که روی آن درج می شود، همه از نقش های سنتی و اصیل ایرانی است، همچون بته جقه و گل و بوته های شاه عباسی. این پارچه که از الیاف ابریشمی تولید می شود، در گذشته یکی از بخش های اصلی جهیزیه نو عروسان بود.

در مراکز پخش پارچه ترمه و مراجع فروش عمده ترمه، امکان خرید این پارچه های زیبا با قیمت ارزان برای شما وجود دارد. شما می توانید از این پارچه ها برای دوخت لباس های زیبای سنتی، مانند انواع مانتو استفاده کنید.

یا اینکه هنرهای خود را با طرح زدن بر روی آن به رخ همه بکشید. به کار گیری آن در طراحی دکوراسیون خانه ها نیز حالتی گرم و دوست داشتنی به محیط میبخشد.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *