پارچه ترمه رنگی زیبا

مرکز فروش پارچه ترمه رنگی زیبا

پارچه ترمه زیبا

پارچه ترمه رنگی

مرکز فروش پارچه ترمه رنگی زیبا

آشنایی با مشخصات پارچه ترمه رنگی

آشنایی با مشخصات پارچه ترمه رنگی

ترمه رنگی از مشخصات زیر برخوردار است:

الیاف ترمه خوب ، سبک ، نرم و گرم است. ترمه در بین تمام الیاف حیوانات بهترین و سبکترین است. دارای درجه بالایی از پیچ خوردگی طبیعی است و می تواند در هنگام چرخش مرتب و نگه داشته شود. با انسجام بالا ، گرما برای ترمه بسیار عالی است ، تقریباً یک و نیم برابر یا دو برابر پشم. مقیاس خارجی الیاف ترمه کوچک و صاف است و یک لایه هوا بین فیبر وجود دارد که آن را سبک ، نرم و صاف می کند.

رنگ ترمه طبیعی و نرم است. ظرافت ترمه یکنواخت است و سطح مقطع آن عمدتا گرد است. این باعث می شود فیبر از نظر رطوبت پذیری قوی باشد ، بنابراین می تواند رنگ را کاملاً جذب کند و محو شدن آن سخت است. در مقایسه با سایر الیاف ، ترمه دارای مزیت طبیعی ، نرم ، خالص و زرق و برق دار بودن است. ترمه نرم و الاستیک است. از آنجا که تعداد ، میزان و میزان بهبودی چین و چروک فیبرهای ترمه بسیار زیاد است ، برای پردازش به لباس بافتنی مناسب از نظر دست ، نرم و کشدار مناسب است. علاوه بر این ، ترمه توانایی بهبودی خوبی دارد ، که پس از شستشو کوچک نمی شود و فرم خوبی را حفظ می کند.

ترمه خالص را می توان رنگ کرد و به صورت نخ ریسی درآورد و به صورت پارچه ای (ژاکت) ، کلاه ، دستکش ، جوراب و دیگر لباس ها بافت و یا آن را در پارچه های بافته شده قرار داد و سپس در لباس هایی مانند کت های بیرونی ، کت ، شلوار (شلوار) ، لباس خواب ، برش داد و جمع کرد. روسری ، پتو و سایر وسایل. تولیدکنندگان پارچه و پوشاک در اسکاتلند ، ایتالیا و ژاپن از مدت ها پیش به عنوان رهبران بازار شناخته می شدند. ترمه همچنین ممکن است با الیاف دیگر مخلوط شود تا هزینه لباس پایین بیاید یا خصوصیات آن مانند الاستیسیته از پشم یا براق شدن از ابریشم بدست آید. شهر اوکسبریج ، ماساچوست ، در ایالات متحده ، دستگاه جوجه کشی برای صنعت پشم ترمه بود. این اولین دستگاه بافندگی پشمی و اولین تولید “ساتن” بود. کاپرون میل اولین بار در سال 1820 با قدرت روبرو شد. این در 21 ژوئیه 2007 در آتش سوزی برنات سوخت.

کلمه ترمه املایی قدیمی در منطقه کشمیر در شمال هند و پاکستان است. طبق دائر Britالمعارف بریتانیکا ، “گرچه کلمه ترمه گاهی اوقات به اشتباه به پشمهای بسیار نرم اطلاق می شود ، اما فقط محصول بز کشمیر ترمه واقعی است. این الیاف که در بعضی از مناطق آسیا به عنوان pashm یا pashmina شناخته می شود ، به دلیل استفاده در شال های زیبا و سایر وسایل دست ساز تولید شده در کشمیر هند مشهور شد. در اوایل قرن نوزدهم. شال های ترمه به بیشترین محبوبیت خود رسیدند و شال های انگلیس ، فرانسه و شهر پایسلی اسکاتلند نیز به تقلید از کشمیر ساخته شدند.

استفاده معمول فیبر را به عنوان پشم تعریف می کند اما ظریف تر و نرم تر است و ویژگی های آن در مقایسه با پشم گوسفند است. برخی می گویند این مو است ، اما همانطور که در زیر دیده می شود ، ترمه نیاز به از بین بردن مو از پشم دارد. ترمه از نظر بافت خوب ، قوی ، سبک و نرم است. پوشاک ساخته شده از آن عایق بندی عالی ، تقریباً سه برابر پشم گوسفند ، را فراهم می کند. ترمه نسبت به پشم معمولی نیز نرمتر است.

خرید بی واسطه پارچه ترمه زیبا رنگی

خرید بی واسطه پارچه ترمه زیبا رنگی خرید پارچه ترمه رنگی

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *