پارچه ترمه سورمه ای

مرکز فروش پارچه ترمه یزد

پارچه ترمه یزد یکی از زیباترین و لوکس ترین و پرطرفدارترین پارچه ها به شمار می آید که هر ساله خریداران زیادی دارد که ماده اولیه آن نخ ابریشم مرغوب است. مرکز فروش این نوع ترمه مغازه ها و فروشگاه هایی هستند که به طور مستقل فعالیت می کنند و یا متعلق به خود کارگاه ها و کارخانجات ترمه می باشند و اقدام به فروش ترمه می نمایند.

مرکز فروش پارچه ترمه یزد

دسته بندی انواع نقوش ترمه

دسته بندی انواع نقوش ترمه ترمه دارای نقوش گوناگونی می باشد و می توان گفت هر تولیدی امروزه نقوش منحصر به فرد خود را دارد که به نام آن برند و تولید کننده به ثبت رسیده است. اما نقوشی که از قدیم به ثبت رسیده و بعضی از آن ها قدمت چندین ساله دارند بته جقه، شاه عباسی، بته خرقه، بته ترمه، بته کشمیری و … می باشد.

پارچه ترمه درجه یک از نخ های بادوام و لطیف به دست می آید که همان گونه که قبلا گفته شد نخ اصلی آن ابریشم است که به همراه نخ پنبه ای تولید می گردد. لازم به ذکر است که ترمه هایی هم هستند که از پلی استر در تولید آن ها استفاده می شود که به عنوان ترمه درجه دو یا سه به فروش می رسد چرا که هر چه میزان ابریشم موجود در ترمه بیشتر باشد اعلاتر و لوکس تر و هرچه ابریشم کمتری داشته باشد درجه ی پایین تری دارد.

البته ترمه هایی هستند که به عنوان ترمه نخی شناخته می شوند و در آن ها از نخ زیادی استفاده شده است که اصولا برای پشت پشتی ها و شاه نشین ها از آن استفاده می شود و حتی عده ای از آن برای رو بالشتی نیز استفاده می کنند.

بازار خرید پارچه ترمه درجه یک

بازار خرید پارچه ترمه درجه یک برای خرید پارچه ترمه همان گونه که قبلا گفته شد باید به مغازه ها و فروشگاه هایی که این محصول را عرضه می کنند مراجعه نمود. نمایندگی هایی که مستقیما از کارخانه ترمه را تهیه می کنند چون بدون واسطه و مستقیما از کارخانه محصولات خود را دریافت می کنند ترمه هایی با قیمت مناسب تری را عرضه می کنند و خریداران با خیال راحت می توانند از آن ها ترمه مورد سلیقه خود را تهیه و خریداری نمایند.

البته لازم به ذکر است که امروزه تولید کنندگان این پارچه لوکس با ایجاد سایت هایی محصولات خود را به صورت مجازی عرضه می کنند تا افراد بتوانند به راحتی از یزد ترمه مورد نیاز خود را تهیه کنند. به دلیل خرید و فروش مستقیمی که در این نوع معاملات صورت می گیرد ترمه با قیمت بسیار مناسبی به دست مشتری می رسد و بسیاری از هزینه های جانبی برای هر دو طرف کاهش می یابد.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *