پارچه ترمه

تولید انواع پارچه ترمه صادراتی در یزد

همه ما اسم پارچه ترمه را شنیده ایم. این پارچه یکی از بهترین و مرغوب ترین پارچه ها محسوب می شود. قیمت بالای آن سبب افزایش قیمت آن شده است. ولی با این وجود، خرید و فروش آن در بازار بسیار پر رونق است و مردم برای مناسبت های مختلف و همچنین برای استفاده روزمره به خرید آن اقدام می کنند.
به همین دلیل است که تقاضا برای آن زیاد است. برای خرید این محصول می توانید از سایت ما استفاده کنید. مجموعه ما، بهترین و مرغوبترین پارچه ها را از تولید کننده انواع پارچه ترمه صادراتی در یزد خریداری و به صورت مستقیم عرضه می کند.

تولید انواع پارچه ترمه صادراتی در یزد

معرفی بهترین ترمه ایرانی برای صادرات

 معرفی بهترین ترمه ایرانی برای صادرات یکی از بهترین و مرغوب ترین محصولات ایرانی که از قدیم الایام بافته می شده است، ترمه است. قدمت بافت ترمه در ایران به دوران صفویه می رسد. بنابراین در طول گذر زمان کیفیت آن بسیار افزایش پیدا کرده و علاوه بر مصرف داخلی به کشورهای دیگر هم صادر شده است. ایران از گذشته تا به امروز یکی از مهمترین صادر کننده های پارچه ترمه ابریشم بوده است. ولی با این وجود، برای صادرات این محصول باید، بهترین نمونه را انتخاب کرد. برای انتخاب بهترین و مرغوب ترین نمونه از این کالا، لازم است که به نکات زیر توجه داشته باشیم.

  • جنس و متریال استفاده شده در بافت ترمه از نخ ابریشم طبیعی باشد.
  • بهترین و مرغوبترین ترمه، محصولی است که دستبافت باشد.
  • از دیگر خصوصیات این محصول برای صادرات برخورداری آن از تنوع رنگی بالا می باشد.
  • علاوه بر این ها، می توان گفت که در صادرات ترمه باید نمونه و محصولی را انتخاب کرد که ثبات رنگ داشته باشد.
  • همچنین داشتن کیفیت و تراکم بافت بالا از دیگر خصوصیات مهم ترمه ایرانی برای صادرات می باشد.
  • در نهایت، می توان به دیگر خصوصیات بهترین ترمه ایرانی برای صادرات اشاره کرد. این خصوصیت مربوط به شناسنامه دار بودن آن می باشد. به این معنی که نام بافنده و همچنین سال بافت بر روی آن درج شده باشد.

صادرات پارچه ترمه ابریشم به ترکیه

صادرات پارچه ترمه ابریشم به ترکیه امروزه ترمه های بافت ایران به دلیل کیفیت بالا، نه تنها در داخل طرفداران و مشتریان زیادی دارد. بلکه برای صادرات هم گزینه بسیار مناسبی است و می توان با استفاده از آن بازار کشورهای همسایه به ویژه ترکیه را به دست آورد.
با صادرات این محصول به ترکیه می توان زمینه اشتغال زایی زیادی را فراهم کرد و همچنین موجب ارزآوری به کشور شد. ولی با این وجود، برای صادرات و افزایش حجم آن نیاز به حمایت سازمان ها و نهادهای مربوطه دولتی و غیره دولتی می باشد.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *