پارچه ترمه پلی استر

فروشنده پارچه ترمه پلی استر

پارچه یکی از مهمترین اختراع بشری می باشد که تنوع بسیار زیادی در جنس و رنگ دارد. پارچه ترمه یکی از زیبا ترین نوع پارچه است که جنس مختلفی دارد یکی از جنس های پر کاربرد ترمه پلی استر است. پارچه به صورت متری ارائه داده می شود. این پارچه زیبا برای لباس، پوش کمد و میز به کار برده می شود. پارچه ترمه ویژگی های زیادی دارد. فروشنده پارچه ترمه پلی استر به روش های مختلفی این پارچه را ارائه می دهد که قیمت بسیار مناسبی دارد.

فروشنده پارچه ترمه پلی استر

راهنمای شستشوی پارچه ترمه

راهنمای شستشوی پارچه ترمه همانطور که می دانید پارچه ترمه کاربرد زیادی دارد چون رنگ و نوع جنس آن زیاد است خریداران آن بسیار زیاد هستند. پارچه ترمه کیفیت بالایی دارد برای اینکه آن تمیز و در عین حال مرغوب بماند باید از نحوه نگهداری و شستن آن آگاهی لازم را داشته باشید در ادامه برای شستشوی پارچه ترمه راهنمای لازم را برایتان مطرح می کنیم که عبارت اند از:

  • اولین چیزی که باید در هنگام شستشو به آن توجه کنید نوع پودر استفاده شده می باشد باید به گونه ای باشد که موجب خرابی پارچه نشود و آنزیم های آن زیاد قوی نباشد تا رخ پارچه ترمه را از بین نبرد.
  • برای شستشوی پارچه باید از آب خیلی داغ استفاده نشود چون موجب کش آمدن پارچه و از بین رفتن خاصیت ترمه می شود و کلا نخ به کار رفته بی کیفیت می شود.
  • باید درجه آب بین 25 تا 30 درحه باشد تا پارچه علاوه بر تمیزی ظاهر خود را حفظ کند. این پارچه به گونه ای است که سریع تمیز می شود و نیازی به شستشوی زیاد ندارد.
  • در هنگام شستن نباید آن را خیلی بچلانید و فقط کمی آن را فشار دهید تا آب کمتری باقی بماند همچنین نباید آن را با آب فراوان بر روی بند بیندازید چون موجب کش آمدن پارچه می شود.
  • سعی کنید پارچه را بر روی آسان بند خشک کنید تا خیلی آویزان نشود چون ترمه جنس عالی دارد سریع خشک می شود.

خرید پارچه ترمه پلی استر متری

خرید پارچه ترمه پلی استر متری خرید پارچه ترمه پلی استر به صورت اینترنتی و حضوری امکانپذیر است. این پارچه به خاطر کارایی زیادی که دارد مورد توجه افراد زیادی قرار می گیرد. پارچه ترمه متری به فروش می رسد. خریداران می توانند به راحتی از طریق سایت زیر اقدام کرده و انواع پارچه ترمه را با حوصله و صبر ببینند و نسبت به خرید آن اقدام نمایند.

خرید از طریق سایت زیر این امکان را دارد که به راحتی می توانید به صورت عمده پارچه ترمه را تهیه کنید و قیمت کمتری برای آن پرداخت نمایید. این پارچه زیبا هیچ وقت از مد نمی افتد و افراد زیادی به صورت ترکیبی و یا کامل از آن در لباس و یا دیگر ملزومات خود استفاده می کنند.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *